Sağlık Sigortası

Acil Sağlık Sigortası, acil tıbbi müdahale gerektiren bir durumla karşılaşmanız durumunda tedavi amaçlı yapılması gereken harcamalarınızı güvence altına alan acil durum sigortasıdır.

Teminatlar

 • Acil Cerrahi Yatış Teminatı: Acil durum nedeni cerrahi müdahale ve/veya yatış gerektiren durumlarda, cerrahi müdahale ve/veya yatışa ilişkin ameliyathane, operatör, narkozitör, asistans, narkoz, ilaç ve sarf malzemeleri giderlerini teminat altına alır.
 • Acil Dahili Yatış Teminatı: Acil durum nedeni ile ameliyatsız yatışlara ve/veya sigortalının yatmasını gerektirmeyen cerrahi ve ortopedik müdahalelere ait konsültasyon ve doktor ücretini, kan ve kan plazması dahil gerekli malzeme, oksijen, anestezi, alçı ve dikiş uygulaması kullanılması doktorlarca gerekli görülen standart korse ve ortopedik destekleyiciler, bandaj, sargı, pansuman, enjeksiyon vb. giderleri, elektrokardiyografiler, röntgen, MR, tüm diagnostik laboratuar testleri ve hasta bakım hizmetleri giderlerini teminat altına alan sağlık sigortasıdır.
 • Oda/Yemek Teminatı: Acil sağlık sorunları nedeni ile sigortalının hastanede yattığı her tam gün için oda-yemek ve hemşirelik hizmetlerine ait günlük giderleri teminat altına alır. Bu teminat 30 günle sınırlıdır.
 • Yoğun Bakım Teminatı: Acil durum nedeniyle sigortalının hastanede yoğun bakım ünitesinde geçirdiği her tam gün için yoğun bakım hizmetlerine ait günlük giderleri teminat altına alır. Bu teminat yıllık 30 günle sınırlıdır.
 • Ambulans Hizmetleri Teminatı: Sigortalının T.C sınırları içerisinde teminat kapsamındaki bir hastalık ve/veya kaza nedeniyle bulunduğu yerden yerel ruhsatlı bir kara ambulansı ile en yakın tam teşekküllü hastaneye, hastaneden eve (sigortalının Medline tarafından ilgili hastaneye taşınmış olması durumunda geçerli olmak koşuluyla), evden hastaneye taşınması veya Sigortalıyı tedavi eden doktorun zorunlu görmesi ve Medline alarm merkezi tarafından onaylaması halinde; bulunduğu il ve hastaneden bir diğer il ve hastaneye, kara ambulansı ile taşınması için gerekli organizasyon ve nakil masrafları teminat altına alınmaktadır. Hava ambulansı ile taşınması sırasında ki nakil masrafları sigortalıya ait olmak kaydı ile organizasyon masrafları karşılanır.
 • Check-up Hizmeti Teminatı: Sigortalı ve/veya sigorta kapsamına dahil edilen kişiler talep etmeleri ve primini ödemeleri durumunda hiçbir rahatsızlık olmadan ya da belirli bir hastalığı düşündürmeyecek kadar hafif önemsiz şikayetlerde yapılan genel ve kapsamlı sağlık taramasından (check-up’tan) geçirilecektir. Check-up hizmetinde aşağıda belirtilen hizmetler sunulacak ve işlemler sonucu elde edilen kişiye özel sağlık bilgisi sigortalı ile paylaşılacaktır:

  - Akciğer Grafisi
  - EKG
  - Tam Kan Sayımı
  - Sedimentasyon
  - Kolesterol Total
  - Doktor Değerlendirmesi
  - Tam İdrar Tahlili

Check-up hizmetinin sunulacağı anlaşmalı hastane/kurum bilgileri poliçe ekinde belirtilmiş olup, bu hasteneler dışında yapılacak check-up hizmetlerinde sigorta şirketinin sorumluluğu poliçede belirtilen limit kadar olacaktır. Check-up hizmeti poliçe başlangıç tarihinden itibaren 3 ay sonra kullanılabilecektir.

Sağlık Olsun Sigortası

Esnek sigortaya kabul şartları, aile bireylerini tek bir poliçe ile sigortalayabilen yapısı ve zengin asistans hizmetleri paketi ile sağlık giderleri için uygun fiyatlı bir sigorta alternatifi arayanlar için cazip bir poliçedir.

Kanser, kalp krizi, felç, organ nakli gibi büyük rahatsızlıklara ilişkin sağlık giderleri, ameliyat teminatı, fizik tedavi, evde bakım, acil durumlardaki (trafik kazası, terör, zehirlenme, yanık vb.) cerrahi müdahale, hastanede yatış ve yoğun bakım giderleri gibi pek çok sağlık gideri riskini güvence altına alan bir üründür.

Özellikleri:

 • Tek bir poliçe ile 9 kişiye kadar, aile bireylerini güvence altına alma ve kişi sayısına göre indirimlerden yararlanma imkanı
 • Acil durum nedeniyle yapılan cerrahi müdahalelerde ameliyathane, operatör, narkozitör, asistans, narkoz, ilaç ve sarf malzeme giderleri teminat altındadır.
 • Acil durum nedeniyle ameliyatsız yatışlarda ve müdahalelerde konsültasyon ve doktor ücreti, gerekli malzeme, oksijen, anestezi, bandaj, sargı, pansuman, enjeksiyon vb. giderleri, elektrokardiyografiler, röntgen, MR, hasta bakım hizmetleri için yapılan harcamalar teminat altındadır.
 • Sigortalının hastanede yattığı her tam gün için oda-yemek (standart tek yataklı ücret ile sınırlıdır) ve hemşirelik hizmetlerine ait giderler teminat altındadır.
 • Sigortalının hastanede yoğun bakım ünitesinde geçirdiği her tam gün için yoğun bakım hizmetlerine ait giderler de teminat altındadır
 • Sigortalılar check-up teminatı ile anlaşmalı kuruluşlarda ücretsiz olarak genel ve kapsamlı sağlık taraması (check-up) imkânı
 • Ücretsiz diş paketi
 • Acil vakalarda hizmet veren Anlaşmalı hastane/polikliniklerimizi bu sigorta kapsamında olmayan sağlık harcamalarınız için kullandığınızda size özel indirimlerden yararlanma imkanı
 • Acil durumlarda yararlanılacak ambulans hizmetleri
 • Kanser, kalp krizi, felç, önemli organ nakli gibi büyük rahatsızlıklarda oluşacak sağlık giderleri Kritik Hastalıklar Teminatı kapsamında teminat altına alınmaktadır.
 • Ameliyat Teminatı kapsamında, poliçede belirtilen limit dahilinde ameliyat masrafları ödenecektir.
 • Ferdi Kaza Teminatı ile poliçede bulunan sigortalı/sigortalılara ölüm, sürekli sakatlık, tedavi durumlarına karşın teminat sunulmuştur.
 • Evde bakım ve fizik tedavi hizmetleri
 • Geniş asistans hizmetleri ile sigortalılara güvence sağlanmaktadır.
YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ
Ana Sayfa Hakkımızda Sık Sorulan Sorular Poliçe Hatırlat İletişim Sigorta Teklif Al Gizlilik